15
KADİRLİ TİCARET ODASI BAŞKANLIĞINDAN DUYURULUR

 5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 84’üncü maddesi ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Organ Seçimleri Hakkındaki Yönetmenlik hükümlerine göre

[Devamını oku...]

15
KADİRLİ TİCARET ODASI BAŞKANLIĞINDAN DUYURULUR

  SAYIN ÜYELERİMİZ,

 

KOBİ’LERİN FİNANSMAN SORUNLARININ GİDERİLMESİNE KATKI SAĞLAMAK AMACIYLA, TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) TARAFINDAN “TOBB NEFES KREDİSİ” ADI ALTINDA BİR ROJESİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

[Devamını oku...]

14
MÜNFESİH ŞİRKET VE KOOPERATİFLER GENEL İHTAR

MÜNFESİH ŞİRKET VE KOOPERATİFLER GENEL İHTAR

[Devamını oku...]

13
KADİRLİ TİCARET SİCİLİ MÜDÜRLÜĞÜ

Bilgileri aşağıda yer alan anonim ve limited şirketlerin ticaret sicili kayıtları üzerinde yapılan inceleme neticesinde, 24/6/1995 tarihli ve 559 sayılı Türk Ticaret Kanununun Bazı Maddelerinde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Hükmünde Kararname gereğince, sermayelerini anılan Kanun Hükmünde Kararname ile öngörülen tutarlara çıkarmamış oldukları tespit edildiğinden münfesih durumda olduğu anlaşılmıştır.

[Devamını oku...]

13
KADİRLİ TİCARET SİCİLİ MÜDÜRLÜĞÜ

Bilgileri aşağıda yer alan anonim ve limited şirketler ile kooperatiflerin, ticaret sicili kayıtları üzerinde yapılan inceleme neticesinde münfesih durumda olduğu anlaşılmıştır. 6102 sayılı Türk Ticaret Kanununun geçici 7 nci maddesi uyarınca, şirketlerin/kooperatiflerin infisah sebeplerinin iş bu ihtarın ilanından itibaren iki ay içinde münfesih olma sebeplerinin ortadan kaldırılarak buna ilişkin ispat edici belgelerin Müdürlüğümüze ibraz edilmesi ya da şirket/kooperatifin faaliyetinin devamına mümkün olmaması halinde aynı süre içerisinde tasfiye memurunun bildirilmesi, ayrıca şirket ya da kooperatifin davacı veya davalı sıfatıyla devam eden davasının bulunup bulunmadığına ilişkin yazılı beyanın Müdürlüğümüze verilmesi gerekmektedir.

[Devamını oku...]

12
DOĞAKA Genel Sekreteri Erdoğan Serdengeçti Kadirli Ticaret Borsası'nı Ziyaret Etti

T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) Genel Sekreteri Erdoğan Serdengeçti Kadirli Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Balcılar'ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 2İlk   Geri   [1]  2  İleri   Son